KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16164097
nr 1616 4097
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Signerad, blandteknik. Bladets mått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 27x34 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:30:26
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor